Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Label
ka: სათაური

en: type
ka: ტიპი

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: Shortcut
ka: სწრაფი ბმული
