Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Label
lv: Etiķete

en: type
lv: veids

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: Selector
lv: Selektors

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Add shortcut
lv: Pievienot īsceļu
