Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
