Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Action
mr: कृती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: type
mr: प्रकार

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Shortcuts
mr: शॉर्टकट्स
