Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Shortcuts
my: Shortcut များ
