Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Action
sr: Акција

en: Label
sr: Ознака

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога
