Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Administration
tr: Yönetim

en: Action
tr: Eylem

en: Label
tr: Etiket

en: type
tr: tür

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Selector
tr: Seçici

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: Shortcut
tr: Kısayol

en: Callback
tr: Geri dönüş

en: Add shortcut
tr: Kısayol ekle

en: Action settings
tr: Eylem ayarları
