Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش
