Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Action
ar: إجراء

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: type
ar: النوع

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: Shortcut
ar: اختصار

en: Add shortcut
ar: إضافة اختصار

en: Action settings
ar: اعدادات الاجراءات
