Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Administration
ast: Alministración

en: Label
ast: Etiqueta

en: type
ast: triba

en: Role
ast: Rol
