Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: type
be: тып

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Add shortcut
be: Дадаць хуткую спасылку
