Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Administration
bs: Administracija

en: Label
bs: Oznaka

en: type
bs: tip

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga
