Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: type
cy: math

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth
