Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Action
da: Handling

en: Label
da: Etiket

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Selector
da: Vælger

en: Keyboard shortcuts
da: Tastaturgenveje

en: Shortcuts
da: Genveje

en: Shortcut
da: Genvej

en: Add shortcut
da: Tilføj genvej

en: Action settings
da: Action
