Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Administration
eo: Administrado

en: Action
eo: Ago

en: Label
eo: Etikedo.

en: type
eo: tipo

en: Roles
eo: Roloj
