Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Label
gl: Etiqueta

en: type
gl: tipo

en: Role
gl: Rol

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Add shortcut
gl: Engadir atallo
