Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Label
hr: Oznaka

en: type
hr: vrsta

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: Keyboard shortcuts
hr: Kratice tipkovnice

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: Shortcut
hr: Kratica

en: Add shortcut
hr: Dodaj kraticu
