Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Administration
ja: 管理

en: Action
ja: アクション

en: Label
ja: ラベル

en: url
ja: URL

en: type
ja: タイプ

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Selector
ja: セレクター

en: Keyboard shortcuts
ja: キーボードショートカット

en: Shortcuts
ja: ショートカット

en: Shortcut
ja: ショートカット

en: Callback
ja: コールバック

en: Add shortcut
ja: ショートカットを追加

en: Action settings
ja: アクションの設定
