Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: type
ne: प्रकार

en: Roles
ne: भूमिका
