Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Administration
nl: Beheer

en: Action
nl: Actie

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Add shortcut
nl: Snelkoppeling toevoegen

en: Action settings
nl: Actie-instellingen
