Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Label
nn: Etikett

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Add shortcut
nn: Legg til snarveg
