Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Label
pl: Etykieta

en: url
pl: odnośnik

en: type
pl: typ

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Selector
pl: Selektor

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: Add shortcut
pl: Dodaj skrót

en: Action settings
pl: Ustawienia akcji
