Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Action
ps: چار

en: URL
ps: پته (URL)

en: Role
ps: ونډه

en: Shortcuts
ps: لنډلارې

en: Shortcut
ps: لنډلار

en: Add shortcut
ps: لنډلار زیاتول

en: Action settings
ps: چار امستنې
