Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Action
ru: Действие

en: Label
ru: Метка

en: type
ru: тип

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Selector
ru: Селектор

en: Keyboard shortcuts
ru: Сочетания клавиш

en: Shortcuts
ru: Ярлыки

en: Shortcut
ru: Ярлык

en: Callback
ru: Обратный вызов

en: Add shortcut
ru: Добавить ярлык

en: Action settings
ru: Настройки действия
