Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Action
sk: Akcia

en: Label
sk: Označenie

en: type
sk: typ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Add shortcut
sk: Pridať skratku
