Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Label
sl: Oznaka

en: type
sl: tip

en: Roles
sl: Vloge

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Shortcut
sl: Bližnjica
