Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: URL
sq: Adresa URL

en: type
sq: lloji

en: Roles
sq: Rolet
