Keyboard shortcuts (1.1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Administration
vi: Quản lý

en: Action
vi: Thao tác

en: Label
vi: Nhãn

en: type
vi: loại

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: Keyboard shortcuts
vi: Phím tắt

en: Shortcuts
vi: Các liên kết nhanh

en: Shortcut
vi: Đường tắt

en: Callback
vi: Gọi lui

en: Add shortcut
vi: Thêm liên kết nhanh
