Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Action
de: Aktion

en: Label
de: Beschriftung

en: url
de: URL

en: type
de: Typ

en: Roles
de: Rollen

en: Role
de: Rolle

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Selector
de: Selektor

en: Installed
de: Installiert

en: Keyboard shortcuts
de: Tastenkombinationen

en: Shortcuts
de: Verknüpfungen

en: Shortcut
de: Verknüpfung

en: Callback
de: Rückfrage

en: Action settings
de: Einstellungen für Aktionen

en: Keyboard shortcut settings
de: Tastaturkürzeleinstellungen
