Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Label
eu: Etiketa

en: type
eu: mota

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Action settings
eu: Ekintzaren ezarpenak
