Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Roles
fr: Rôles

en: Role
fr: Rôle

en: Not installed
fr: Non installé

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Installed
fr: Installé

en: Keyboard shortcuts
fr: Raccourcis clavier

en: Shortcuts
fr: Raccourcis

en: Shortcut
fr: Raccourci

en: Callback
fr: Procédure de rappel (callback)

en: Action settings
fr: Paramètres d'action

en: Keyboard shortcut settings
fr: Paramètre des raccourcis clavier
