Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Label
lt: Etiketė

en: type
lt: tipas

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Action settings
lt: Veiksmų nustatymai
