Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: type
mn: төрөл

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд
