Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Action
oc: Accion

en: Label
oc: Etiqueta

en: type
oc: tipe

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Shortcut
oc: Ligam directe
