Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Action
pt: Ação

en: Label
pt: Etiqueta

en: type
pt: tipo

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Keyboard shortcuts
pt: Os atalhos de teclado

en: Shortcuts
pt: Atalhos

en: Shortcut
pt: Atalho

en: Callback
pt: Chamada de retorno

en: Action settings
pt: Definições de ações
