Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Action
ro: Acțiune

en: Label
ro: Etichetă

en: type
ro: tip

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Keyboard shortcuts
ro: Scurtături tastatură

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: Shortcut
ro: Scurtătură

en: Action settings
ro: Configurări acțiune
