Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Label
sv: Etikett

en: type
sv: typ

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Selector
sv: Väljare

en: Installed
sv: Installerad

en: Keyboard shortcuts
sv: Kortkommandon

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: Shortcut
sv: Genväg

en: Callback
sv: Återanrop
