Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Action
ta: செயல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: type
ta: வகை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Shortcuts
ta: குறுக்குவழிகள்

en: Shortcut
ta: குறுக்குவழி
