Keyboard shortcuts (1.1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Action
te: చర్య

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: type
te: రకము

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర
