Keyboard shortcuts (1.1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: type
th: ชนิด

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด
