Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: enabled
es: activado

en: Delete
es: Eliminar

en: Enabled
es: Activado

en: Action
es: Acción

en: Weight
es: Peso

en: remove
es: eliminar

en: add
es: añadir

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: User role
es: Rol de usuario

en: Other
es: Otro(s)

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Pattern
es: Patrón

en: Add rule
es: Agregar regla

en: seconds
es: segundos

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: contains
es: contiene

en: About
es: Acerca de

en: Case sensitive
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: ends with
es: acaba en

en: Uses
es: Usos

en: starts with
es: comienza con

en: Language mapping
es: Mapeo de idiomas
