Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Weight
eu: Pisua

en: remove
eu: ezabatu

en: add
eu: gehitu

en: ID
eu: IDa

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: contains
eu: dauka

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
