Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Weight
ku: سەنگ

en: Other
ku: هیتر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
