Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Weight
lt: Svoris

en: remove
lt: pašalinti

en: User role
lt: Narių rolės

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: contains
lt: turi

en: About
lt: Apie

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: ends with
lt: baigiasi

en: Uses
lt: Naudoja
