Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။
