Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Other
ps: نور

en: Log in
ps: ننوتون

en: About
ps: په اړه
