Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta10) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Weight
ka: წონა

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Other
ka: სხვა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Add rule
ka: წესის დამატება
