Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta10) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Delete
vi: Xóa

en: Enabled
vi: Bật

en: Action
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: remove
vi: xóa

en: add
vi: thêm

en: ID
vi: Mã

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Other
vi: Khác

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Add rule
vi: Thêm quy tắc

en: seconds
vi: giây

en: contains
vi: chứa

en: About
vi: Giới thiệu

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường

en: ends with
vi: kết thúc bằng

en: Uses
vi: Sử dụng

en: starts with
vi: bắt đầu bằng
