Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta12) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Weight
ca: Pes

en: remove
ca: elimina

en: add
ca: afegir

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: Pattern
ca: Patró

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: seconds
ca: segons

en: contains
ca: conté

en: About
ca: Detalls

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: ends with
ca: acaba per

en: Uses
ca: Usos
