Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta12) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Weight
jv: Urutan

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
